044 390 20 25

Про компанію

team

Про нас

Девелоперська компанія CONCEPT GROUP це більш нiж 200 000 квадратних метрів житла за 7 років!

Динаміка, якість i прозорість роботи допомогли нам увійти в ТОП-5 надійніших забудовників України та завоювати довіру наших клієнтів згідно з оцінкою незалежних експертів. Головна будівельна премія України Ibuild-2018 - найкраще підтвердження того, що наша команда рухається в правильному напрямку. Ми пропонуємо комплексні рішення, щоб створити новий рівень комфорту для мешканців Києва.

Девелопмент повного циклу включає в себе розробку концепції і проектування, будівництво житлових, виробничо-складських та торгових об'єктів. На нашому рахунку 60 готових проектів різного рівня складності та масштабів. Компанія має власне генпідрядне виробництво iз відмінною матеріально-технічною базою, власну охоронну, проектну та обслуговуючу організацію. Кожен наш об'єкт - це відображення яскравого ритму столиці, втілене в життя командою професіоналів.

Ми створюємо будинки, в яких хочеться жити та святкувати кращі моменти життя! Сьогодні об'єкти CONCEPT GROUP відрізняє покращений фасад, суворий стандарт безпеки та охорони території, дизайнерський хол, комфортні рекреаційні зони, швидкісні ліфти та безліч інших деталей, які раніше були доступні лише житлу бізнес-класу. 

CONCEPT GROUP: створюйте майбутнє з нами!

Показати...

Засновник

 • team member

  Підвисоцький Михайло

  засновник компанії

  Засновник CONCEPT GROUP Михайло Олександрович Підвисоцький розпочав свою кар'єру в будівництві в 2009 році в ТОВ Будівельна Компанія «Господар», пройшовши шлях від керівника проекту до співзасновника компанії.

  У 2012 році заснував будівельну компанію ТОВ «САТІ НОВА СОЮЗ», яку  очолив на посаді директора. З 2013 року заснував та об’єднав більше 10 організацій з різними напрямками діяльності в Групу Компаній «КОНЦЕПТ-ГРУПП».

  Великий досвід в системному управлінні нерухомістю від створення концепції до проектування та будівництва дозволив засновнику компанії змінити уявлення про стандарт комфорт-класу житла, піднявши його на новий рівень. 

  В 2018 році Михайло Підвисоцький  вступив до Ради директорів Конфедерації Будівельників України. Активно бере участь у різних благодійних проектах й заходах, спрямованих на розвиток міста та підняття освітнього рівня населення. Одружений, виховує двох дітей.

  Показати...

Наші досягнення

Новини компанії

Дізнавайся про оновлення з перших уст

Some text some message..