044 390 20 25

Початок будівництва нового MAVERICK RESIDENTAL COMPLEX на Оболоні

06/12/2021, 14:50

blog-photo

Новий проект кардинально відрізняється від нерухомості, представленої в цьому районі, та втілює в собі сучасні тренди будівництва та благоустрою.

article-img

Відтепер у індивідуальності є ім'я - це MAVERICK RESIDENTAL COMPLEX в Оболонському районi.

Плекаючи особистість, ми створили не просто будівлю, а цілу життєву філософію, що дозволить розкрити найкращі риси вашої індивідуальності. Адже саме атмосфера визначає характер і задає тон життю. 

Житловий комплекс розташований на перехресті вулиць М. Гулака та Автозаводської. Будинок складається з 4 секцій, каскадної поверховості від 21 до 25 поверхів. 

Просторі тераси в кожній квартирі, дизайнерський хол з ресепшн і зоною очікування для гостей, зимова дитяча кімната в вестибюлi, лапкомийки для домашнiх тварин, спортивний майданчик з зоною воркауту, багатофункціональне поле для гри в футбол та волейбол, власний парк, зеленi зони вiдпочинку бiля фонтану, а також ігровий майданчик для дітей різного віку - все це покликане зробити життя комфортнішим і яскравішим. Для ще більшої зручності мешканців спроектовані ергономiчнi планування квартир, двосторонні парадні, передбачена якісна шумоізоляція в кожній квартирі, зовнiшнi cтiни з керамiчноï цегли, енергозберiгаючi вiкна.

article-img

Новий житловий комплекс відрізняє невелика кількість квартир на поверсі, три ліфти в кожнiй секцiì, відеоспостереження в вестибюлi, підземний паркінг з ліфтом і станціями зарядки для електромобілів, а також різноманітність пропозицій по комерційній нерухомості. Вхід в нежитловi (торговi) приміщення для відвідувачів виключно з вулиці, щоб не порушувати спокій мешканців , закрита територiя, яка охороняеться 24/7

article-img

MAVERICK RESIDENTAL COMPLEX стане особливим місцем для життя. Детальніше ознайомитися з проектом і забронювати квартиру можна в нашому відділі продажів вже зараз за телефоном

044 390-20-25

Новини компанії

Дізнавайся про оновлення з перших уст

Some text some message..