logo

Про проект

Характеристики

ПЛОЩА

33336.3 кв. м

СТАТУС

Побудовано

АДРЕСА

Київ, Кам`янська, 6

Загальна інформація

Це наше третє творіння в плеяді житлових комплексів Метрополія. Нещодавно зданий в експлуатацію ЖК відзначається сучасною архітектурою з панорамним склінням, затишною зоною відпочинку для дітей, дорослих та спортивним майданчиком. Компактне та сучасне планування, авторський дизайн місць загального користування, власний парк у дворі, та дворівневий паркінг доповнюють і без того вражаючі переваги нашого ЖК.

Інфраструктура

Комплекс знаходиться в 350 м від станції метро Вирлиця. Що поєднує лівий та правий береги міста і дозволяє опинитися в центрі протягом 40 хвилин. В пішій доступності 2 супермаркета, 5 шкіл та лікарня. В 500 метрах від будинку розташований величезний парк Партзаноської слави та меньшиий, але не менш затишний парк Імені Воїнів Інтернаціоналістів. В 200 метрах пролягає проспект Бажана - одна з найбільших магістралей Києва. Час подорожі нею автівкою складає не більше 30 хвилин.

Технічні характеристики

  • ЖК Метрополія має 25 поверхів і підземний паркінг. Що стане в нагоді власникам автівок. Всередині пролягають 2 пасажирських і 1 вантажний ліфти. Комплекс побудовано з монолітно каркасної конструкції, стіни виконані з керамічної цегли завширшки 25 см. Міжквартирні стіни: 20 см, та міжкімнатні: 10 см. Будівля централізовано опалюється за допомогою радіаторів.

Розташування